Harmonogram warsztatów

16 września 2013 (poniedziałek)

16.09.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Karolina Wyrwał / Aula Artis

16.09.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Karolina Wyrwał / Aula Artis

 

17 września 2013 (wtorek)

17.09.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI/ prowadzący: Agnieszka Fertała / sala numer 003 WSNHiD

17.09.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Agnieszka Fertała / sala numer 003 WSNHiD

 

18 września 2013 (środa)

18.09.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Anna Sąsiadek / Aula Artis

18.09.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Anna Sąsiadek / Aula Artis

18.09.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Kacper Lipiński / sala numer 002 WSNHiD

18.09.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Kacper Lipiński / sala numer 002 WSNHiD

 

19 września 2013 (czwartek)

19.09.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Anna Sąsiadek / Aula Artis

19.09.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Anna Sąsiadek / Aula Artis

19.09.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Kacper Lipiński / sala numer 002 WSNHiD

19.09.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Kacper Lipiński / sala numer 002 WSNHiD

 

23 września 2013 (poniedziałek)

23.09.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Teatr Pinezka / Aula Artis

23.09.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE/ prowadzący: Halina Chmielarz / sala numer 002 WSNHiD

 

24 września 2013 (wtorek)

24.09.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIESŁYSZĄCYMI / prowadzący: Teatr Pinezka / Aula Artis

24.09.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE/ prowadzący: Halina Chmielarz / sala numer 002 WSNHiD
 
24.09.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE/ prowadzący: Halina Chmielarz / sala numer 002 WSNHiD
 

26 września 2013 (czwartek)

26.09.2013 / 12.30 - 14.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIESŁYSZĄCYMI / prowadzący: Teatr Pinezka / sala numer 002 WSNHiD

 

30 września 2013 (poniedziałek) 

30.09.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Dariusz Lewandowski / Aula Artis
 
30.09.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Dariusz Lewandowski / Aula Artis
 
 

01 października 2013 (wtorek)

01.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMYI / prowadzący: Dariusz Lewandowski / Aula Artis
 
 

02 października 2013 (środa) 

02.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Ewa Dziedzic - Szeszuła / Aula Artis, Małgorzata Walas - Antoniello, Agnieszka Dolata
 
02.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Ewa Dziedzic - Szeszuła / Aula Artis, Małgorzata Walas - Antoniello, Agnieszka Dolata
 
02.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Karolina Garbacik / sala numer 002 WSNHiD
 
 

03 października 2013 (czwartek) 

03.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Ewa Dziedzic - Szeszuła / Aula Artis, Małgorzata Walas - Antoniello, Agnieszka Dolata
 
03.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Karolina Garbacik / Środowiskowy Dom Samopomocy ISKRA
 
03.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Karolina Garbacik / Środowiskowy Dom Samopomocy ISKRA
 
 

04 października 2013 (piątek)

04.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Karolina Garbacik / sala numer 002 WSNHiD
 
04.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Karolina Garbacik / sala numer 002 WSNHiD
 
 

07 października 2013 (poniedziałek)

07.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Urszula Bernat - Jałocha / Aula Artis
 
07.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Urszula Bernat - Jałocha / Aua Artis
 
07.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Aleksandra Borys / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
07.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Aleksandra Borys / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
 

08 października 2013 (wtorek)

08.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Urszula Bernat - Jałocha / Aua Artis
 
08.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Aleksandra Borys / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
08.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Iwona Wojnicka / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
 

09 października 2013 (środa)

09.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIESŁYSZĄCYMI / prowadzący: Joanna Czajkowska / Aula Artis
 
09.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIESŁYSZĄCYMI / prowadzący: Joanna Czajkowska / Aula Artis
 
09.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Anna Haracz / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
09.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Iwona Wojnicka / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 

10 października 2013 (czwartek)

10.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Anna Haracz / Aula Artis
 
10.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Anna Haracz / Aula Artis
 
10.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIESŁYSZĄCYMI / prowadzący: Joanna Czajkowska / sala numer 002 WSNHiD
 
10.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Izabela Sokołowska / sala numer 002 WSNHiD
 
10.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Witold Jurewicz / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
 

11 października 2013 (piątek)

11.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Izabela Sokołowska / Aula Artis
 
11.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Izabela Sokołowska / Aula Artis
 
11.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Witold Jurewicz / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
 

16 października 2013 (środa)

16.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Rafał Dziemidok / Aula Artis
 
16.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Rafał Dziemidok / Aula Artis
 
 

17 października 2013 (czwartek)

17.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Iwona Olszowska / Aula Artis
 
17.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Katarzyna Sitarz / Siedziba Stowarzyszenia NA TAK (ul. Ognik 20 C)
 
17.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Rafał Dziemidok / sala numer 002 WSNHiD
 
17.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Rafał Dziemidok / sala numer 002 WSNHiD
 
 

18 października 2013 (piątek)

18.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Iwona Olszowska / Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Poznań - Kiekrz (ul. Senatoryjna 2)
 
18.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Katarzyna Sitarz / Siedziba Stowarzyszenia NA TAK (ul. Ognik 20 C)
 
18.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Katarzyna Sitarz / Siedziba Stowarzyszenia NA TAK (ul. Ognik 20 C)
 
 

20 października 2013 (niedziela) 

20.10.2013 / 16.00 - 18.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Aleksandra Dziurosz / Nowa Scena CK Zamek
 
 

21 października 2013 (poniedziałek)

21.10.2013 / 16.00 - 18.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Karina Adamczak - Kasprzak/ OSB
 
21.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Paweł Malicki / sala numer 002 WSNHiD
 
21.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Paweł Malicki / sala numer 002 WSNHiD
 
21.10.2013 / 16.00 - 18.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO  / prowadzący: Aleksandra Dziurosz/ Nowa Scena CK Zamek
 
 

22 października 2013 (wtorek)

22.10.2013 / 16.00 - 18.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Karina Adamczak - Kasprzak/ OSB
 
22.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIESŁYSZĄCYMI / prowadzący: Kornelia Lech / sala numer 002 WSNHiD
 
22.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIESŁYSZĄCYMI / prowadzący: Kornelia Lech / sala numer 002 WSNHiD
 
22.10.2013 / 16.00 - 18.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO  / prowadzący: Aleksandra Dziurosz/ Nowa Scena CK Zamek
 
 

23 października 2013 (środa) 

23.10.2013 / 16.00 - 18.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Karina Adamczak - Kasprzak/ OSB
 
23.10.2013 / 16.00 - 18.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO  / prowadzący: Aleksandra Dziurosz/ Nowa Scena CK Zamek
 
 

24 października 2013 (czartek)

24.10.2013 / 16.00 - 18.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Karina Adamczak - Kasprzak/ OSB
 
24.10.2013 / 16.00 - 18.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO  / prowadzący: Aleksandra Dziurosz/ Nowa Scena CK Zamek
 
 

25 października 2013 (piątek)

25.10.2013 / 16.00 - 18.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Karina Adamczak - Kasprzak/ OSB
 
25.10.2013 / 16.00 - 18.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO  / prowadzący: Aleksandra Dziurosz/ Nowa Scena CK Zamek
 
 

26 października 2013 (sobota) 

26.10.2013 / 16.00 - 18.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO  / prowadzący: Aleksandra Dziurosz/ Nowa Scena CK Zamek
 
 

28 października 2013 (poniedziałek)

28.10.2013 / 16.00 - 18.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Karina Adamczak - Kasprzak/ OSB
 
28.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z  Z WYBRANYMI UCZESTNIKAMI / prowadzący: Paulina Wycichowska / Aula Artis
 
28.10.2013 / 14.60 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIESŁYSZĄCYMI / prowadzący: Daniel Stryjecki / sala numer 002 WSNHiD
 
28.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIESŁYSZĄCYMI / prowadzący: Daniel Stryjecki / sala numer 002 WSNHiD
 
 

29 października 2013 (wtorek)

29.10.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI Z ALTERNATYWNĄ MOTORYKĄ / prowadzący: Rafał Urbacki / Aula Artis
 
29.10.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI Z ALTERNATYWNĄ MOTORYKĄ / prowadzący: Rafał Urbacki / Aula Artis
 
29.10.2013 / 11.30 - 13.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Anna Piotrowska / Przedszkole numer 81 im. Skrzata Borodzieja, (ul. Limbowa 2, Poznań)
 
29.10.2013 / 13.00 - 14.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Anna Piotrowska / Przedszkole numer 81 im. Skrzata Borodzieja, (ul. Limbowa 2, Poznań)
 
 

30 października 2013 (środa)

30.10.2013 / 18.00 - 19.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI Z ALTERNATYWNĄ MOTORYKĄ / prowadzący: Rafał Urbacki / Aula Artis
 
30.10.2013 / 19.30 - 21.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI Z ALTERNATYWNĄ MOTORYKĄ / prowadzący: Rafał Urbacki / Aula Artis
 
30.10.2013 / 10.00 - 11.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Anna Piotrowska / Szkoła Podstawowa numer 4 w Swarzędzu
 
30.10.2013 / 11.30 - 13.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Anna Piotrowska / Szkoła Podstawowa numer 4 w Swarzędzu
 
 

02 listopada 2013 (sobota)

02.11.2013 / 15.00 - 17.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Janusz Orlik / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
 

03 listopada 2013 (niedziela) 

03.11.2013 / 15.00 - 17.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Janusz Orlik / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
 

04 listopada 2013 (poniedziałek)

04.11.2013 / 15.00 - 17.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Janusz Orlik / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
04.11.2013 / 09.00 - 10.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Kornelia Lech / Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Poznań - Kiekrz (ul. Senatoryjna 2)
 
04.11.2013 / 10.30 - 12.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Kornelia Lech / Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Poznań - Kiekrz (ul. Senatoryjna 2)
 
04.11.2013 / 12.00 - 13.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Andrzej Adamczak / Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Poznań - Kiekrz (ul. Senatoryjna 2)
 
04.11.2013 / 13.30 - 15.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Andrzej Adamczak / Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Poznań - Kiekrz (ul. Senatoryjna 2)
 
04.11.2013 / 10.00 - 11.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Paweł Malicki / Przedszkole Koszałek (Osiedle Lecha 13, Poznań)
 
04.11.2013 / 11.30 - 13.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Paweł Malicki / Przedszkole Koszałek (Osiedle Lecha 13, Poznań)
 
04.11.2013 / 13.30 - 16.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Paweł Malicki / sala 002 WSNHiD
 
 
 
 

05 listopada 2013 (wtorek)

05.11.2013 / 15.00 - 17.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Janusz Orlik / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
05.11.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Kornelia Lech / Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Poznań - Kiekrz (ul. Senatoryjna 2)
 
05.11.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Kornelia Lech / Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Poznań - Kiekrz (ul. Senatoryjna 2)
 
05.11.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Paweł Malicki / sala numer 002 WSNHiD
 
05.11.2013 / 10.30 - 12.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Agnieszka Fertała / Siedziba Stowarzyszenia NA TAK (Winogrady 144, Poznań)
 
 

06 listopada 2013 (środa) 

06.11.2013 / 15.00 - 17.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Janusz Orlik / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
06.11.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Paweł Matyasik / Aula Artis
 
 

07 listopada 2013 (czwartek)

07.11.2013 / 15.00 - 17.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Janusz Orlik / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
07.11.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Paweł Matyasik / Aula Artis
 
07.11.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Paweł Matyasik / Aula Artis
 
 

08 listopada 2013 (piątek) 

08.11.2013 / 15.00 - 17.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Janusz Orlik / Studio Słodownia +3 Stary Browar
 
08.11.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Paweł Matyasik / Aula Artis
 
08.11.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Paweł Matyasik / Aula Artis
 
 

12 listopada 2013 (wtorek)

12.11.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIESŁYSZĄCYMI / prowadzący: Maciej Kuźmiński / Aula Artis
 
12.11.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIESŁYSZĄCYMI / prowadzący: Maciej Kuźmiński / Aula Artis
 
12.11.2013 / 11.00 - 12.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Barbara Prądzyńska / sala numer 002 WSNHiD
 
12.11.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY  Z WYBRANYMI UCZESTNIKAMI / prowadzący: Paulina Wycichowska / sala numer 002 WSNHiD
 
 

13 listopada 2013 (środa)

13.11.2013 / 17.30 - 19.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Maciej Kuźmiński / Aula Artis
 
13.11.2013 / 19.00 - 20.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Maciej Kuźmiński / Aula Artis
 
13.11.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Anna Krysiak / sala numer 002 WSNHiD
 
13.11.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Anna Krysiak / sala numer 002 WSNHiD
 
 

14 listopada 2013 (czwartek)

14.11.2013 / 11.00 - 14.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Barbara Prądzyńska / Aula Artis
 
14.11.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Agnieszka Fertała / Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Poznań - Kiekrz (ul. Senatoryjna 2)
 
14.11.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEWIDOMYMI / prowadzący: Agnieszka Fertała / Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Poznań - Kiekrz (ul. Senatoryjna 2)
 
14.11.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIESŁYSZĄCYMI / prowadzący: Kornelia Lech / sala numer 002 WSNHiD
 
14.11.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIESŁYSZĄCYMI / prowadzący: Kornelia Lech / sala numer 002 WSNHiD
 
 

15 listopada 2013 (piątek) 

15.11.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE / prowadzący: Barbara Prądzyńska / Aula Artis
 
15.11.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z  Z WYBRANYMI UCZESTNIKAMI / prowadzący: Paulina Wycichowska / sala numer 002 WSNHiD
 
 

18 listopada 2013 (poniedziałek)

18.11.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z WYBRANYMI UCZESTNIKAMI / prowadzący: Paulina Wycichowska / Aula Artis
 
18.11.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z WYBRANYMI UCZESTNIKAMI / prowadzący: Paulina Wycichowska / Aula Artis
 
18.11.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Anna Godowska / sala numer 002 WSNHiD
 
18.11.2013 / 16.00 - 17.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Anna Godowska / sala numer 002 WSNHiD
 
 

19 listopada 2013 (wtorek)

19.11.2013 / 11.00 - 12.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Anna Godowska / Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Poznań - Kiekrz (ul. Sanatoryjna 2)
 
19.11.2013 / 12.30 - 14.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Anna Godowska / Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Poznań - Kiekrz (ul. Sanatoryjna 2)
 
19.11.2013 / 18.00 - 19.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Anna Godowska / Aula Artis
 
19.11.2013 / 19.30 - 21.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Anna Godowska / Aula Artis

 

20 listopada 2013 (środa) 

20.11.2013 / 14.30 - 16.00 / WARSZTATY Z WYBRANYMI UCZESTNIKAMI / prowadzący: Paulina Wycichowska / Aula Artis
 
20.11.2013 / 15.30 - 17.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Grzegorz Pańtak / sala numer 003 WSNHiD
 
 

21 listopada 2013 (czwartek) 

21.11.2013 / cały dzień / WARSZTATY Z WYBRANYMI UCZESTNIKAMI / prowadzący: Paulina Wycichowska / Aula Artis
 
21.11.2013 / 11.00 - 12.30 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Grzegorz Pańtak / Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Poznań - Kiekrz (ul. Sanatoryjna 2)
 
21.11.2013 / 12.30 - 14.00 / WARSZTATY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI RUCHOWO / prowadzący: Grzegorz Pańtak / Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Poznań - Kiekrz (ul. Sanatoryjna 2)
 

 

Organizatorzy:

Mecenat:

Sponsorzy:

Partnerzy:

Media:

Media:

Media:

© 2013. Copyright 5 Zmysłów - eMOTION    |    Wszelkie prawa zastrzeżone.    |    Projekt i realizacja: E1-Interactive